Грушківський будинок культури знову запрацював

Культура – одне із найцікавіших і найдревніших явищ, яке тісно пов’язане із діяльністю людини, інформує сайт Кампод Сьогодні з посиланням на Кам’янець-Подільську РДА.

Кожен час ставить перед культурою свої локальні завдання. Однак, на будь-якому етапі суспільного розвитку необхідно, по-перше, робити все для збереження існуючих традицій і надбань, по-друге, приносити щось нове, свіже, неповторне. І в цьому чи не найважливіша роль сільської культури.

Однією із складових системи дозвілля молоді та культурного відпочинку населення у с. Грушка є будинок культури, який побудований ще у 1965 році. Проте, не так давно він потребував капітального ремонту. Завдяки сприянню народного депутата України Володимира Мельниченка, районної державної адміністрації та районної ради вдалося вирішити проблему.
З державного фонду регіонального розвитку на ремонтні роботи було виділено 956, 2 тис. грн., 9,8 тис. грн. – з районного бюджету. Також за 70 тис. грн., які були виділені з місцевого бюджету, для закладу закупили стільці та гардини.

І ось 16 лютого відбулася довгоочікувана подія – відчинив після реконструкції для відвідувачів свої двері будинок культури. На урочистий захід завітали народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова районної ради Борис Бец, т.в.о. першого заступника голови, керівник апарату райдержадміністрації Маріанна Великохатько, заступник голови районної ради Віктор Кривак, помічник народного депутата Володимира Мельниченка Сергій Тимчук та багато інших поважних гостей.

Звертаючись до присутніх, Василь Сукач зазначив, що матеріально-технічна база закладу культури має відповідати вимогам сьогодення. Наразі ми маємо затишну глядацьку залу, фойє, кімнати гурткової роботи з відповідним тех.обладнанням для дозвілля. Створено всі умови, щоб для жителів села проводились вечори відпочинку, театралізовані дійства, тематичні та святкові концерти, дискотеки.

Приємно також відзначити, що Володимир Мельниченко підготував для закладу в якості подарунку телевізор.

Хочеться сподіватися, що відтепер прекрасний зал Грушківського будинку культури завжди буде наповнений українською піснею, словом і танцем. Нехай тут завжди вирує творче життя, яке принесе внесок у культурну скарбницю нашої держави.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району