Підписано Меморандум про співпрацю між Дашівською і Чемеровецькою громадами

23 червня, в рамках спільного виїзного семінару керівників органів місцевого самоврядування Вінницької та Хмельницької областей «Добровільне об’єднання територіальних громад: реалії, проблеми, перспективи», керівництво обласної Ради та самоврядці Хмельниччини відвідали Дашівську міську об’єднану територіальну громаду.

При в’їзді на територію Дашівської ОТГ голів Вінницької й Хмельницької обласних рад Анатолія Олійника та Михайла Загороднього, а також представників делегації зустрічав хлібом-сіллю очільник громади Сергій Тітаренко.

У семінарі також взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

У смт Дашів учасники семінару ознайомилися з впровадженням енергозберігаючих технологій на базі дошкільного навчального закладу «Журавлик» №1 Дашівської ОТГ, про які поінформувала завідувач ДНЗ Оксана Чорномаз. За її словами, у дитсадочку 6 груп, серед яких – 4 групи дошкільнят і 2 групи – шестиліток. У закладі, завдяки проекту з ЄС ПРООН, було здійснено капітальний ремонт даху: утеплення стелі і заміна покрівлі із шиферу на металопластик на суму 418 тис. 882 грн. Також у приміщенні утеплено стіни на суму 1млн 136 тис. грн., що дало можливість зекономити палива на 25%, відремонтовано спортивну залу, на території встановлено нове вуличне дитяче спортивно-ігрове обладнання.

Керівництво обласної Ради та гості також оглянули спортивну залу, де можуть займатися всі бажаючі за невелику абонементплату та футбольний майданчик зі штучним покриттям, на будівництво якого затрачено 1 млн 78 тис. грн.

Під час презентації роботи Дашівської селищної ОТГ Іллінецького району її голова Сергій Тітаренко поінформував, що кількість населення складає 8534 особи, площа – 235,51 кв. км. Загальний фонд  доходів Дашівської ОТГ на 2018 рік складає 18780,801 грн, спеціальний фонд – 385,737 грн.ДДоосо5до  До складу Дашівської ОТГ входять Білківецька, Дашівська, Кальницька, , Кантелинська, Копіївська та Купчиненська громади.

– З метою створення комфортних умов для проживання жителів ОТГ у населених пунктах громади реалізовано низку проектів щодо ремонту вулиць, капітального ремонту дорожнього покриття і тротуарів. Зокрема, на капітальний ремонт дороги по вулиці І. Франка в смт Дашів витрачено 823,3 тис. грн, дороги по вулиці Набережній в смт Дашів – 1 050 тис. грн., – зазначив Сергій Володимирович. – Для того, щоб надавати якісні освітні та культурні послуги жителям ОТГ, у червні 2017 року створили відділ освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради, на баланс якого передані 35 закладів освіти, культури та спорту. Для забезпечення надання послуг у сфері охорони здоров’я 2017 року у Дашівській ОТГ створено КЗ «Дашівська міська лікарня» і КП «Дашівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини». Для проведення робіт з благоустрою населених пунктів висадили дерева, придбали техніку – трактори, мотокоси, пилки, щеподробильну машину та пасажирський автомобіль.

Після завершення презентації голова обласної Ради Анатолій Олійник подякував голові Дашівської селищної ОТГ Сергію Тітаренку за вагомий особистий внесок у розбудову місцевого самоврядування і вручив йому Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради.

На завершення зустрічі було підписано Меморандум про співпрацю між Дашівською селищною ОТГ і Чемеровецькою селищною ОТГ Хмельницької області.

Вітаючи очільників громад із підписанням, Анатолій Олійник зазначив, що основними напрямами співробітництва є координація дій, спрямованих на зростання соціально-економічного потенціалу громад обох сторін; організація і проведення спільних заходів; обмін інформацією щодо досвіду успішного виконання повноважень органами місцевого самоврядування і розвитку територіальних громад, з метою прийняття участі та запровадження нових методів роботи в органах місцевого самоврядування.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району