У Летичівській центральній районній лікарні відтепер оперують лапароскопом

У Летичівській центральній районній лікарні  відтепер оперують лапароскопом. Це найсучасніше в Україні обладнання, універсальна система, яку за допомогою різних насадок можуть використовувати фахівці в хірургії, травматології, урології, гінекології. Новітнє обладнання дозволяє як проводити якісну діагностичну лапароскопію, так і лікувати пацієнтів ефективніше.З її допомогою здійснюватимуть операції різного виду без розрізів, що значно скоротить час перебування у стаціонарі та реабілітацію.

«Лапароскопічна стійка дасть змогу не лише розміщувати на ній діагностичне обладнання, різні медичні прилади. Інструменти, що входять до комплекту стійки,  дозволяють відмовитися від звичайних розрізів при оперативному втручанні. Ряд оперативних втручань (в тому числі і по гінекології) можна буде робити з декількома мінімальними розрізами. Це дасть змогу хворому провести у стаціонарі лише декілька днів, швидше одужати та  скоротити час на реабілітацію.  Звісно, нашим хірургам  потрібно буде підвищити свою кваліфікацію, що вони і планують зробити  якнайшвидше», зауважив головний лікар Летичівської центральної районної лікарні Віктор Зьомко.

12 липня 2018 в хірургічному відділені районної лікарні виконано першу операцію з допомогою такого обладнання,  яку провів лікар-хірург Хмельницької обласної лікарні Сергій Суходолля разом із місцевими лікарями-хірургами.

Ознайомитися з роботою даного обладнання завітали голова Летичівської районної державної адміністрації Ірина Матлаєва та голова районної ради Альна Хавхун.

«Впровадження в повсякденну практику лапароскопічних методів оперативного лікування виводить охорону здоров’я району на найсучасніший рівень надання медичної допомоги, який буде відповідати загальноєвропейським стандартам», спілкуючись із лікарями-хірургами зазначила Ірина Матлаєва.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району