У Полонному говорили про людей з інвалідністю

31 травня 2018 року в читальній залі Полонської ЦБ відбувся методдень на тему «Проблеми і досвід обслуговування людей з інвалідністю» для працівників бібліотек-філій Полонського району.

Учасники прослухали загальні рекомендації щодо етикету спілкування з людьми з інвалідністю. Запрошені на методдень завідувач психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ Кондратюк Л.І. та лікар соціальної служби управління соціального захисту населення Іванус В.Й. порадили бібліотекарям як налагоджувати контакти та уникати незручностей та непорозумінь у спілкуванні з людьми з інвалідністю.

З поняттям універсального дизайну та його принципами ознайомила присутніх директор Полонської центральної бібліотеки Гордійчук І.М. Особливості роботи та проблеми бібліотек по обслуговуванню людей з інвалідністю презентувала завідуюча методичним відділом Полонської центральної бібліотеки Вальчук Н.С.

Завідуюча Полонською бібліотекою для дітей Солодка Н.П. підготувала виступ: “Творити добро сьогодні і зараз: в зоні уваги діти з інвалідністю”.

З досвідом роботи бібліотек з обслуговування людей з інвалідністю учасників ознайомила бібліограф з е-ресурсів Кукушкіна Т.В.

На закінчення методдня учасники отримали завдання адаптувати роботу бібліотек та приміщень відповідно до потреб людей з інвалідністю.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району