У Полонному запрошують на міський пляж

14 травня 2018 року газета «Є» повідомила в своїй статті «Купатися заборонено! В м.Полонному знайдено кишкову паличку» про те, що купатися в р.Хомора в межах м.Полонного небезпечно, так як індекс ЛКП (лактопозитивна кишкова паличка) на центральному пляжі у Полонному становить 70 тисяч (при нормативному 10 тисяч). Однак, газета не повідомила полончан та гостей міста про те, що результати інших мікробіологічних досліджень в нормі (патогенна мікрофлора, в тому числі шигели і сальмонели в 1 дм3 відсутні. Яйця гельмінтів в 1 дм3 не знайдено). Крім того, відповідно до протоколу №76 дослідження води поверхневих водоймищ, прибережних зон і стічних вод від 07.05.2018 року (санітарнохімічні показники), проба річкової води яка була відібрана на міському пляжі м.Полонне 02.05.2018 року, відповідає вимогам ДСП від 19.06.96р. № 173.

Так як один з результатів санітарно-мікробіологічного дослідження перевищував норму, 14.05.2018 року працівниками  Полонського районного лабораторного відділення Державної установи «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» було повторно відібрано пробу річкової води на території міського пляжу м.Полонне для проведення санітарно-мікробіологічного дослідження. В результаті дослідження встановлено, що індекс ЛКП становить 5 тисяч КУО (колонієутворююча одиниця)/дм3 (при нормативному 10 тисяч КУОдм3). Патогенна мікрофлора, в тому числі шигели та сальмонели в 1 дм3 відсутні. Яйця гельмінтів в 1 дм3 не знайдено.

Це значить, що вода в р.Хомора на міському пляжі безпечна та придатна для купання. Безпеку купання буде забезпечено Полонською міською рятувально-водолазною службою на воді, яка має відповідне свідоцтво, яке діє до грудня 2021 року. Тому, запрошуємо мешканців та гостей м.Полонного відвідати міський пляж та насолодитись там відпочинком.

Начальник відділу екології та благоустрою
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

В. Пасіщук

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району