У Славуті стартував “Шкіряний м’яч”

Асоціація аматорського футболу України на високому рівні оцінила роботу славутської громади з популяризації та розвитку масового футболу. А тому саме Славута, вперше у своїй спортивній історії, була обрана для проведення ювілейних 20-тих Всеукраїнських фінальних змагань «Шкіряний м’яч» вікової групи U-11.

Фінальний турнір Чемпіонату є завершальним етапом  для вісьмох найкращих команд, котрі на шляху до фіналу змогли подолати багаторівневу систему проведення змагань, учасниками яких були понад 8 тисяч дитячих шкільних колективів. Приємно, що славутська команда (НВК «Успіх») виборола перемогу в обласному етапі змагань і теж грає у фіналі.

Відкриття заходу відбулося на стадіоні Славутської ДЮСШ. Право вести урочистості надали учню ЗОШ №1 Андрію Свиридюку, а своїм виступом привітали учасників змагань вихованці Будинку дитячої творчості.

Державний прапор піднімали капітани команд-учасників із Кременчука, Новодмитрівки, Києва, Первомайська, Ніжина, Львова, Чернівців та звісно зі Славути.

Звернувся до гостей міський голова Славути Василь Сидор:

– Нам дуже приємно зустрічати сьогодні молодих, талановитих бійців, які показали себе на самому високому рівні – кращих футболістів України! Раді вас приймати на нашому полі, яке ми підготовили аби ви могли показати тут усю свою майстерність. Сумнівів немає, що ви отримаєте задоволення від гри і переконаєте усіх – Україна має перспективне покоління, юних козаків. Зичу усім витримки і гарних результатів!

Регламент змагань оголосив Головний суддя змагань Микола Кузнєцов, який від імені Хмельницької обласної федерації футболу подякував усім причетним до проведення Чемпіонату:

– Вважаю, що право приймати змагання такого рівня Славута отримала не просто так. Результати, які мають славутчани на футбольній арені свідчать про те, що футбол у цьому місті постійно розвивається. І переконаний, що найбільші перемоги ще попереду.

Перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко розповів, що такі змагання проводяться у чотирьох вікових групах 11-14 років. Беруть участь у них дійсно найсильніші юні футболісти України, які вибороли своє право на фінал у багаторівневих матчах. Таким чином Асоціація щороку заохочує юнаків долучатися до професійного футболу.

Першого дня глядачі спостерігали за елементами техніки гри у футбол: жонглюванням м’ячем, ударами по воротах на точність, ударами м’яча на дальність. А далі відбулися перші футбольні матчі.

Команда Славути (тренер – Анатолій Кузмінчук) цього дня зіграла з футболістами Новодмитрівки (рахунок 1:1). А попереду на славутських юнаків чекає ще сім матчів.

Загалом Чемпіонат триватиме три дні і у запеклій боротьбі переможуть найкращі.

Запрошуємо усіх бажаючих підтримати гру славутської команди, а також найкращих команд України своєю присутністю!

Прес-служба Славутського МВК

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району