У Славуті відбулися громадські слухання по тарифній політиці

08 травня у сесійні залі Будинку рад під головуванням першого заступника міського голови Сергія Микульського відбулися громадські слухання з питання публічного обговорення проекту регуляторного акту – проекту рішення виконавчого комітету Славутської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по м. Славуті». Попередньо інформацію про перегляд тарифів було розміщено у газеті «Вісті громади» та на офіційному сайті Славутської міської ради.

Взяли участь в обговоренні працівники виконавчого комітету, управління соціального захисту, депутати міської ради та перевізники. На жаль, громадськість проявила дуже низьку активність в обговоренні даного питання.

Ще раніше до виконавчого комітету надійшло чергове звернення від перевізників міста про необхідність встановлення нового рівня тарифу на послуги пасажирського автомобільного транспорту. Причина цього – підвищення мінімальної заробітної плати, постійне зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, запчастин тощо.

Найбільш суттєвий вплив на необхідність перегляду тарифів спричинило значне зростання вартості пального (газу). Вартість пального, закладеного у діючий тариф, затверджений у 2017 році становить 15,36 грн., тоді як на сьогодні його ціна складає 18,36 грн, тобто відбулося зростання його вартості на 20%. У структурі собівартості тарифу витрати на пальне складають понад 70%. За таких умов, згідно із проведеним аналізом, коефіцієнт покриття витрат підприємців на надання послуг з перевезення пасажирів складає в середньому лише 85%, звісно, перевізники несуть суттєві збитки.

За підсумками обговорення ухвалено резолюцію – винести на розгляд виконавчого комітету міської ради запропонований проект рішення, згідно з яким встановити тариф на міські пасажирські перевезення у розмірі 5,00 грн. за одну поїздку; для учнів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних об’єднань в період учбового процесу – 2,00 грн.

Славутська міська рада

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району