В Дунаївцях було веселе свято із присмаком суму

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже  закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

31 травня  у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок»  селища Дунаївці відбулося незабутнє свято – перший випускний «Прощавай,  дитячий садок!».

Урочиста, яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони так чекали та готувались до цього дня, до найвидатнішої події у їхньому житті.

Двадцять два дошкільники з своїми мріями і уподобаннями, які вміють співати і танцювати, дружити і допомагати залишили стіни рідного садочка. Працівники садочка, котрі випустили із затишного гніздечка в широкий світ чергових своїх пташенят, були схвильовані як ніколи, бо в кожного з малят вкладена частинка їх власної душі.

На святі діти подарували батькам, адміністрації садочка та гостям святковий настрій..

На згадку про садочок майбутні першокласники отримали дипломи випускника дошкільного навчального закладу від завідуючої Емілії Коркулової .

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників.  Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя, а попереду у випускників та їх батьків відповідальний період – ретельна підготовка до школи.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району