В Кам’янці-Подільському засідали районні депутати

24 травня відбулось пленарне засідання двадцять сьомої сесії районної ради. Одним із основних питань порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Це обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету за 4 місяці 2018 року, наявності вільного залишку загального та спеціального фондів, який утворився на 01 січня 2018 року та збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів.

Збільшено показники районного бюджету, а саме: Дохідної частини районного бюджету на 1 413 363 грн., з них по: – Загальному фонду на 1 413 363 грн. за рахунок: збільшення дохідної частини по власних надходженнях на 1 000 000 грн., збільшення дохідної частини по міжбюджетних трансфертах на 413 363 грн. Видаткової частини районного бюджету на загальну суму 2 045 929,11 грн. Відповідно, збільшено бюджетні асигнування головним розпорядникам коштів, які спрямовано на вирішення нагальних питань життєдіяльності району, реалізацію заходів галузевих програм тощо.

З метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами на отримання якісних освітніх послуг, рішенням ради створено районний інклюзивно-ресурсний центр та затверджено Статут комунальної установи. Депутати взяли до відома інформацію про хід виконання програм: розвитку системи охорони здоров’я в Кам’янець-Подільському районі на 2015-2018 роки; залучення інвестицій в економіку району на 2011-2020 роки. Заслухано звіт про виконання Програми зайнятості населення на період до 2017 року та прийнято відповідну Програму на період 2018-2020 років, внесено зміни до низки галузевих програм.

Прийнято рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Жванецької сільської ради об’єднаної територіальної громади майна, майнових комплексів 7 загальноосвітніх навчальних закладів та Жванецької дитячої школи мистецтв. Також, вирішено передати у комунальну власність Староушицької селищної ради об’єднаної територіальної громади майно Староушицької дитячої музичної школи. Насамкінець депутатським корпусом було прийнято Звернення до Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Міністра екології та природних ресурсів України, Голови Державної служби геології та надр України щодо ситуації, що склалась в галузі промислового надрокористування через дублювання функцій, повноважень та норм, непрозорість та надмірну регуляцію, що можуть призвести до зупинки підприємств та втрати сотень робочих місць.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району