В Летичівській громаді буде створено ЦНАП

У березні команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила відбір для надання допомоги на модернізацію та створення ЦНАП. Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі. Однією з кандидатів до участі в Програмі відібрана Летичівська селищна рада об’єднаної територіальної громади.
06 червня 2018 року регіональний спеціаліст Програми «U-LEAD з Європою» Петро Макаренко провів інформаційну сесію щодо участі Летичівської селищної ради в Програмі «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг. Під час заходу в.о керівника апарату районної державної адміністрації Ігор Жижиков, голова районної ради Альона Хавхун, Летичівський селищний голова Ігор Тисячний, представники райдержадміністрації та Летичівської об’єднаної територіальної громади ознайомилися із Програмою «U-LEAD з Європою» у сфері створення ЦНАПів, а саме  результатами початкової фази програми, пропозиціями впровадження та умовами участі у програмі. Експерт розповів про моделі ЦНАПів, про те, яку інформацію слід враховувати під час створення Центру надання адміністративних послуг тощо. Присутні дізналися інформацію про Програму U-LEAD з Європою, ризики та виклики створення та модернізації ЦНАПів.
Представниками Програми «U-LEAD з Європою» проведено детальне оцінювання реальних потреб та визначення заходів щодо створення ЦНАП.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району