В селі Стецьки на Хмельниччині відкрили водогін

Досить тривалий час проблема забезпечення населення села Стецьки питною водою була найгострішою проблемою сільської ради. Рівень води у криницях сільських мешканців знизився ще декілька років тому. Люди неодноразово звертались до сільського голови про вирішення даного питання, проте коштів на прокладення водогону у сільському бюджеті не вистачало.

Депутат районної ради від партії “Блок Петра Порошенка “СОЛІДАРНІСТЬ” Любов Бондар підняла це питання на районному рівні. Керівництво району підтримало ініціативу прокладення водогону у Стецьках. З районного бюджету було виділено близько 530 тис.грн. Решту коштів виділила сільська рада, надали підтримку сільськогосподарські товаровиробники. Загальна вартість проекту склала більше 750 тис.грн. Протяжність збудованого водогону становить 3,5 км.

Реалізація проекту далася нелегко. Майже два роки будівельні роботи спотикалися через бюрократичну тяганину. Та на сьогодні роботи завершено. Мешканці села Стецьки встановлюють лічильники на воду та насолоджуються живильною вологою у себе в домівках.

1 червня, з нагоди завершення робіт по будівництву водогону у Стецьках відбулось справжнє свято із короваєм та піснями. Символічну стрічку на знак відкриття водогону перерізали голова районної державної адміністрації Сергій Фесун, сільський голова Василь Кирилюк та депутат районної ради Любов Бондар.

Голова районної державної адміністрації Сергій Фесун привітав жителів із такою важливою для села подією, подякував усім, хто долучився до реалізації проекту, вручив відзнаки районної державної адміністрації сільському голові Василю Йосиповичу Кирилюку, підряднику – Володимиру Володимировичу Волковському та ініціатору проекту – Бондар Любов Степанівні і вкотре наголосив, що спільними зусиллями, завдяки злагодженій роботі влади та громади вдається реалізовувати масштабні проекти, які в подальшому працюють на користь людям.

А далі відбувся святковий концерт за участю учнів школи та учасників художньої самодіяльності сільського будинку культури.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району