В Славуті пройшла “Коронація успіху”

23 травня у міському Палаці культури, за організації управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради, відбулася традиційна урочиста церемонія нагородження учнів загальноосвітніх закладів міста.

Щорічно під час «Коронації успіху» відзначають кращих із кращих, талановитих та перспективних юних славутчан, які є честю і гордістю, «золотим» фондом нашого міста та країни. Також вітають педагогів, чия праця та професіоналізм не дозволяють стояти на місці і піднімають вихованців сходинками успіху, дякують батькам, які не тільки виховують гідних дітей, а й беруть активну участь у житті закладів  освіти.

Від імені міського голови звернулася до талановитої юні секретар Славутської міської ради Світлана Медведєва:

– Ваша творча енергія, сила, наснага, бажання працювати виливається в досягнення, які ми сьогодні усі разом будемо коронувати. За словами Григорія Сковороди: «Візьмеш вершину, візьмеш і середину», ви взяли свої перші вершинки: хто в олімпіадах, хто у конкурсах чи спортивних змаганнях. Ми пишаємося вами, і сподіваємося, що зовсім скоро ви станете гордістю не лише нашого міста, а й всієї України. Особливі слова подяки хочеться адресувати батькам, чия любов, терпіння, толерантність допомагають дітям, мабуть, як ні що інше, морально підтримують їх. Проте без креативних, творчих педагогів втілити усі задуми й плани було би складно. Завдячуючи їм, ми маємо так багато досягнень та перемог.

У свою чергу подякувала батьківській громаді та вчителям за підтримку, навчання та виховання дітей начальник управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради Ельміра Перепелиця, а також висловила надію, що в такій подальшій тісній співпраці здобуватимуться нові перемоги.

«У цей травневий день ми відзначаємо своєрідне свято урожаю, коли кожен педагог підводить підсумки своєї роботи у 2017-2018 навчальному році –  році цікавому, щедрому на гарні події, здобутки і чудові перемоги. У цій залі, безперечно, зібралася юна еліта нашого міста, діти, які обдаровані до науки, мистецтва та творчості, які своїми перемогами доводять, що Славута – це не просто маленька крапка на мапі України, це – місто творчих, розумних та дуже талановитих людей».

Відзнак було чимало, адже цей рік був як ніколи плідним на успіхи. Цього року в міських етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 477 учнів закладів загальної середньої освіти. За підсумками міського етапу 214 учасників визнано переможцями, 66 з них мали змогу показати свої знання на обласному етапі. Результатом наполегливої роботи школярів під керівництвом вчителів-наставників є 32 призових місця: 2 – перших, 14 – других, 16 – третіх.

Далі, власне, й розпочалася церемонія нагородження. У номінації «Інтелект» було нагороджено 34 учасника Всеукраїнських, обласних етапів предметних олімпіад, турнірів, конкурсів, серед яких чотири команди учнів «Імпульс», «Раціо», «Альянс», «Камелот».

Відзнаку «Коронація успіху-2018» у номінації «Юніор-науковець» за призові місця у Всеукраїнських  конкурсах-захистах, олімпіадах Малої академії наук України отримали 17 юних славутчан.

Найчисленнішими були перемоги учасників творчих конкурсів, турнірів, акцій конкурсів науково-технічного, художньо-естетичного, туристсько-краєзнавчого та екологічного напрямів  в номінації «Творчість». Цього року номінували 51 юного жителя нашого міста, серед яких учасники народного художнього колективу театру естрадної пісні «Водограй», гуртків  спортивно-бального танцю «Грація», східного танцю «Фаїза», зразкового хореографічного ансамблю «Альянс», театральної студії «Фора» – БДТ, гуртківців Еколого-натуралістичного центру школярів, Станції юних техніків, Славутського міського центру туризму і краєзнавства.

Уже четвертий рік поспіль під час «Коронації успіху» відзначають найкращих серед кращих. Окремі номінації та сертифікати на грошову винагороду отримали: Вікторія Ситняк (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»),  Максим Чумак (НВК «СЗОШ, гімназія № 5), Дар’я Бобела (ЗОШ № 3), Микола Левін (вихованець БДТ), Нікіта Ішмуратов (НВК «СЗОШ, ліцей «Успіх»).

Від нагороджених учнів виступила Вікторія Ситняк, яка подякувала усім за підтримку, побажала наступникам творчої наснаги, успіхів, втілення мрій у реальність.

Під час церемонії вітали усіх присутніх талановиті вихованці Будинку дитячої творчості, які подарували свої незабутні танцювальні та пісенні номери.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району