В Старосинявських музичних школах пройшли випускні вечори

Музика – це чудодійний засіб залучення до добра, краси, людяності і духовності, цей вислів ще раз підтвердили глядачі, які зібрались у Старосинявській та Пасічнянській музичних школах на випускні вечори.

12 творчих юних особистостей Пасічнянської ДМШ та 6 Старосинявської ДМШ стали випускниками і в цей день отримали атестати про закінчення школи. Жарун Анна із Пасічнянської ДМШ отримала атестат із відзнакою, показала високі результати на обласних та всеукраїнських конкурсах, і це не дивно, адже за результатами різноманітних конкурсів, які відбувалися цьогоріч, роботу Пасічнянської музичної школи високо оцінено.

До уваги глядачів, якими були рідні, батьки, учителі та друзі, юні таланти шкіл представили свої найкращі номери, намагалися здивувати розмаїттям музичних інструментів, подарували справжні хвилини насолоди музикою і шляхетністю музичного мистецтва. Зі сцени лунали хвилюючі композиції вокальних ансамблів, фортепіано, ударних інструментів, вишукані мелодії гітари. (Див. відео.)

Багато хто з випускників продовжить навчання у спеціалізованих вищих навчальних закладах, і побудувавши свою музичну кар’єру, з гордістю буде згадувати, що першим мистецьким навчальним закладом були їхні рідні музичні школи у Старосинявській громаді.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району