В Ярмолинцях посилять контроль за виплатою заробітних плат

31 травня 2018 року під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Байталюка В.М. відбулось спільне засідання тимчасової комісії з питань ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат разом з районною робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення. На засіданні детально проаналізований хід виконання рішень протоколу попереднього засідання тимчасової комісії та районної робочої групи, визначені пріоритетні напрямки роботи в подальшому. Розглянуті також питання, які стосуються ліквідації підприємством – банкрутом ЗАТ по агропромисловому будівництву «Ярмолинецький Агробуд».

Детально проаналізований рівень заробітної плати на підприємствах, в установах та організаціях, які включені для обстежень в основне коло звітності з питань статистики праці, а також результати моніторингу фонду оплати праці та чисельності працюючих у суб’єктів господарювання, які з різних причин виплачують працівникам заробітну плату в розмірі, нижчому від мінімального, визначеного законодавством. Присутні на засіданні взяли до уваги, що за підсумками обласного моніторингу середнього рівня заробітної плати штатних працівників підприємств, установ та організацій Ярмолинецький район в березні поточного року зайняв 9 місце серед інших районів області.      В числі інших розглянуте питання щодо легалізації зайнятості населення, прийнято ряд рішень, якими визначені конкретні шляхи реалізації поставлених завдань.

Особлива увага зверталась на реалізацію об’єднаними територіальними громадами визначених законодавством повноважень щодо здійснення перевірок дотримання законодавства про працю.

За результатами спільного засідання прийнято ряд рішень щодо підвищення ефективності роботи у сфері ліквідації боргових зобов’язань та легалізації зайнятості і заробітної плати, а також підвищення рівня оплати праці на території району, розроблено інші рекомендації та пропозиції.

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району