Вшанували обдаровану юнь Полонщини

Вже стало гарною традицією, напередодні закінчення навчального року, підводити підсумки роботи учнівських та педагогічних колективів, вітати кращих із найкращих, які гідно представляли нашу громаду та здобули перемоги на обласних предметних олімпіадах, на обласному та Всекраїнському рівнях конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях, виставках, спортивно-туристичних змаганнях.

17 травня 2018 року в Будинку культури відбулося урочисте свято вшанування учнівської молоді та їхніх вчителів-наставників закладів загальної середньої та позашкільної освіти Полонської громади «Зоряний Олімп-2018», яке проходило за номінаціями «Інтелектуальна надія», «Талант і творчість». Даний захід проводиться в рамках реалізації Програми «Обдарованість», яка була затверджена сесією Полонської міської ради в 2016 році. Під даний програму виділені кошти для преміювання обдарованих учнів, а в цьому році – це 57 призерів, з них – 3 учнівські колективи, які вибороли 25 призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, з них: 6 дипломів ІІ ступеня та 19 дипломів ІІІ ступеня. Як результат, Полонська громада посіла І загальнокомандне місце в обласному рейтингу Хмельницької області за результатами Всеукраїнських предметних олімпіадах.

Одним із основних завдань сучасної школи є залучення творчо обдарованих учнів до наукової діяльності, що успішно здійснюється через систему Малої академії наук, мета якої – формування інтелектуального потенціалу нації – майбутньої наукової еліти України. І можемо впевнено стверджувати, що здобувачам освіти закладів загальної середньої освіти Полонської громади це вдається. Захоплення та уподобання в наших науковців різні, але саме завдяки цій багатогранності та високим результатам маємо ІІ загальнокомандне місце серед громад Хмельниччини в напрямку Малої академії наук.

Цьогорічний здобуток це 6 призерів обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук: одне ІІІ місце, три – ІІ-х, та два – І-х місця. Саме Дацькова Діана, учениця 11 класу Полонської гімназії, та Лисюк Сніжана, учениця 11 класу Полонського НВК №2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів №7 – ДНЗ», представляли Полонську громаду та область на Всеукраїнському рівні, успішно виборовши дипломи ІІІ ступеня. За це окрема подяка їхнім наставникам – Салюк Людмилі Василівні та Коваль Божені Романівні.

На святі слова найщирішої вдячності юним олімпійцям висловили Віталій Сітарський, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади, та Олег Кулінський, перший заступник голови Полонської міської ради, які побажала юнакам та юнкам з користю використовувати здобуті знання, вміння для майбутніх звершень та перемог, подякували батькам, які допомогли педагогам зробити перемогу дітей можливою.

Слова шани й вдячності цього дня звучали й на адресу вчителів, наставників талановитої молоді. Цьогоріч грошові премії отримали понад 50 вчителів-наставників, учні яких стали переможцями обласних олімпіад, Малої академії наук, інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів.

Гарним подарунком переможцям, вчителям, батькам та гостям свята стали вокальні, хореографічні номери від вихованців закладів загальної середньої освіти та Будинку творчості школярів.

Щасливі миті «Зоряного Олімпу-2018» запам’яталися всім учасникам дійства надовго і вселили віру в те, що на наступний рік велика освітянська Галактика Полонщини поповниться і засяє не лише новими яскравими зірочками, а й цілими сузір’ями юних обдарувань.

Відділ освіти, молоді та спорту
виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

НОВИНИ РАЙОНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Білогірського району

новини Віньковецького району

новини Волочиського району

новини Городоцького району

новини Деражнянського району

новини Дунаєвецького району

новини Ізяславаського району

новини Кам'янець-Подільського району

новини Красилівського району

новини Нетішина

новини Летичівського району

новини Новоушицького району

новини Полонського району

новини Славутського району

новини Старокостянтинівського району

новини Старосинявського району

новини Теофіпольського району

новини Хмельницького

новини Чемеровецького району

новини Шепетівського району

новини Ярмолинецького району